Канал Порошенко видав пікет підприємців Харкова за мітинг проти «формули Штайнмайера». Відео

 

Канал Порошенко видав пікет підприємців Харкова за мітинг проти «формули Штайнмайера»

 

Телеканал «Прямий», що належить екс-президенту України Петру Порошенко, спробував видати акцію протесту проти будівництва дороги через ринок «Барабашово» за мітинг противників «формули Штайнмайера».

Втім, обурені громадяни, що знаходилися неподалік від знімальної групи, втрутилися в ефір, щоб виправити «помилку» кореспондентки.

 

Канал Порошенко

 

«Навіщо ви це робите? Тут люди не за це стоять. Що це таке? Що за маячня? Це «Барабашовські»», — заявили учасники мітингу, до яких тут же підбігла поліція.

Кореспондентка ж не розгубилася і продовжила розповідь в прямому ефірі тим, що під харківською мерією насправді проходять «кілька пікетів». Подібна заява також не залишилося без реакції «барабашовців», які попередили глядачів телеканалу, що їх обманюють.

Насправді ж 16 жовтня міська рада Харкова розглядала питання виділення коштів на будівництво дороги від вулиці Академіка Павлова до Моісеевской, яка пролягатиме через ринок «Барабашово».

На думку місцевих підприємців, в результаті будівництва дороги сотні людей залишаться без роботи — для цього вони вийшли під стіни мерії з вимогою припинити нападки на торговий об’єкт.

На акцію протесту вийшли близько 2 тисяч осіб.

 

Канал Порошенко

Джерело інформації: ukraina.ru

 

«Польские масоны придумали Украину»: викладач одеського вузу потрапив в скандал нахабною заявою. Відео «Кому Майдан, а кому Держава»: Зеленський в День захисника надів каску і відвідав зону ООС.…
© 2018 — 2022 UA.STENA.INFO Всі права захищені. Копіювання матеріалів без зворотного посилання на сайт заборонено! Контакти: ua.stena.info@gmail.com