«Какая блин учеба, когда все мысли о буфете”: молодий депутат Юзик з *95 Кварталу* викликав фурор в мережі

 

«Какая блин учеба, когда все мысли о буфете”: молодий депутат Юзик з *95 Кварталу* викликав фурор в мережі

   
Найпопулярніша тема в мережі це початок тижневих курсів для нових депутатів від партії «Слуга народу». У мережі починає з’являтися багато фотографій і відео з тренінгу.
    Юзик з * 95 Кварталу *

     
 Але найбільше користувачів соціальних мереж сподобалося фото нового народного депутата, колишнього актора студії «95 Квартал» Юрія Корявченкова по сценічної прізвисько «Юзик», який здобув перемогу на мажоритарному окрузі № 33 в місті Кривий Ріг.
 
Юрій Корявченков тепер став солідним народним депутатом, хоча він зараз і не на сцені, не смішить всіх, але ракурс опублікованих фотографій викликав бурю самих безглузді коментарі під фотографіями.
    Юзик з * 95 Кварталу *  
Сміх викликають популярні коментарі:
 
«Який може бути тренінг і навчання, коли всі думки про буфеті Верховної Ради»
«Яка навчання, коли в Кварталі в 30 разів більше зарплата?».
 
В цілому на навчанні присутні близько 260 депутатів од партії «Слуга народу». Протягом тижня багато викладачів навчатимуть їх зв’язкам з державного управління.
 
Це сфери оборони, безпеки, оподаткування, макроекономіки, інфраструктури. Вони також будуть вчити, як же працює Верховна Рада і які можуть бути обов’язки у народних депутатів.
 

Юрій Корявченков (Юзик) — про перші кроки в Раді і зв’язках з кандидатами

Відео Youtube 24 Канал
Юзик з * 95 Кварталу *

 

 

СКАНДАЛ: Категорично відмовилася обслуговувати державною мовою: мережа підірвало відео з супермаркету Пьяные развлечения мажорок возмутило сеть: девушки на украинском курорте взбесили всех. Видео