Як Порошенко, в светрі за 19 тисяч, слухав бідну вчительку, і додумався встати коли та заплакала. Відео

 

Як Порошенко, в светрі за 19 тисяч, слухав бідну вчительку, і додумався встати коли та заплакала

   
Як повідомляє видання «Страна» екс-президент України Петро Порошенко опублікував на своїй сторінці у Facebook відео зустрічі з вчителькою однієї зі шкіл Полтавської області в поїзді InterCity «Київ — Львів».
  Порошенко

Порошенко, в светрі за 19 тисяч, слухав бідну вчительку

 
На відео жінка підходить до Петра Порошенка, який сидить в поїзді біля вікна, очевидно, поруч зі своїм охоронцем.
   
«Дуже приємний сюрприз! Хочеться вклонитися від імені нашої сім’ї», — говорить жінка і кланяється Порошенко. Після цього екс-президент не встає, щоб вступити в діалог з вчителькою, а просто тисне їй руку і дякує їй.
 
 
«Ви стільки всього зробили за ці п’ять років … Я проста вчителька … Армія, мова, віра, Томос — це просто ….», — продовжує жінка і втирає сльози. Тільки після цього Порошенко просить свого охоронця встати і піднімається сам.
   
Жінка після цього продовжує розсипатися в подяках, розповідає екс-президенту, що її звуть Валентина, вона працює вчителькою в Андріївській школі в Полтавській області. Порошенко робить з неї Селфі, після чого вони прощаються.
   
Як визначають експерти, в поїзді Петро Порошенко їхав у светрі від Louis Vuitton за 19 тисяч гривень, в якому він вже з’являвся на зустрічі з прихильниками напередодні президентських виборів в березні.
    Відео Facebook Петро Порошенко

 

 

«Хто аферист, Вова?»: Зеленського викрили в розігруванні спектаклю з Tesla. Відео Нарешті: Мураєв назвав Росію агресором, а Медведчука «рукою Кремля». Відео