Як Порошенко, в светрі за 19 тисяч, слухав бідну вчительку, і додумався встати коли та заплакала. Відео

Як Порошенко, в светрі за 19 тисяч, слухав бідну вчительку, і додумався встати коли та заплакала

 

 

Як повідомляє видання «Страна» екс-президент України Петро Порошенко опублікував на своїй сторінці у Facebook відео зустрічі з вчителькою однієї зі шкіл Полтавської області в поїзді InterCity «Київ — Львів».

 

Порошенко

Порошенко, в светрі за 19 тисяч, слухав бідну вчительку

 

На відео жінка підходить до Петра Порошенка, який сидить в поїзді біля вікна, очевидно, поруч зі своїм охоронцем.

 

 

«Дуже приємний сюрприз! Хочеться вклонитися від імені нашої сім’ї», — говорить жінка і кланяється Порошенко. Після цього екс-президент не встає, щоб вступити в діалог з вчителькою, а просто тисне їй руку і дякує їй.

 

 

«Ви стільки всього зробили за ці п’ять років … Я проста вчителька … Армія, мова, віра, Томос — це просто ….», — продовжує жінка і втирає сльози. Тільки після цього Порошенко просить свого охоронця встати і піднімається сам.

 

 

Жінка після цього продовжує розсипатися в подяках, розповідає екс-президенту, що її звуть Валентина, вона працює вчителькою в Андріївській школі в Полтавській області. Порошенко робить з неї Селфі, після чого вони прощаються.

 

 

Як визначають експерти, в поїзді Петро Порошенко їхав у светрі від Louis Vuitton за 19 тисяч гривень, в якому він вже з’являвся на зустрічі з прихильниками напередодні президентських виборів в березні.

 

 

Відео Facebook Петро Порошенко