Як Порошенко, в светрі за 19 тисяч, слухав бідну вчительку, і додумався встати коли та заплакала. Відео

 

Як Порошенко, в светрі за 19 тисяч, слухав бідну вчительку, і додумався встати коли та заплакала

 

 

Як повідомляє видання «Страна» екс-президент України Петро Порошенко опублікував на своїй сторінці у Facebook відео зустрічі з вчителькою однієї зі шкіл Полтавської області в поїзді InterCity «Київ — Львів».

 

Порошенко

Порошенко, в светрі за 19 тисяч, слухав бідну вчительку

 

На відео жінка підходить до Петра Порошенка, який сидить в поїзді біля вікна, очевидно, поруч зі своїм охоронцем.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   На каналі "Прямий" заявили що серіал «Слуга народа» це спецоперація Кремля під назвою «Буратіно»

 

«Дуже приємний сюрприз! Хочеться вклонитися від імені нашої сім’ї», — говорить жінка і кланяється Порошенко. Після цього екс-президент не встає, щоб вступити в діалог з вчителькою, а просто тисне їй руку і дякує їй.

 

 

«Ви стільки всього зробили за ці п’ять років … Я проста вчителька … Армія, мова, віра, Томос — це просто ….», — продовжує жінка і втирає сльози. Тільки після цього Порошенко просить свого охоронця встати і піднімається сам.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   "Поделитесь с Порошенко, пусть увидит как делать вкусный шоколад": Гордон подколол Порошенка. Видео

 

Жінка після цього продовжує розсипатися в подяках, розповідає екс-президенту, що її звуть Валентина, вона працює вчителькою в Андріївській школі в Полтавській області. Порошенко робить з неї Селфі, після чого вони прощаються.

 

 

Як визначають експерти, в поїзді Петро Порошенко їхав у светрі від Louis Vuitton за 19 тисяч гривень, в якому він вже з’являвся на зустрічі з прихильниками напередодні президентських виборів в березні.

 

 

Відео Facebook Петро Порошенко