Інавгурація президента України Володимира Зеленського: онлайн-трансляція

Інавгурація нового президента України Володимира Зеленського: онлайн-трансляція

 

Онлайн-трансляція інавгурації Володимира Зеленського. 20 травня в Києві пройде складаня присяги шостого Президента України Володимира Зеленського. Урочисте засідання Верховної Ради розпочнеться о 10:00.

 

Інавгурація президента України Володимира
Інавгурація нового президента України Володимира Зеленського
Планується, що інавгурація триватиме близько години. Після 11:00 майбутній Президент вирушить до Маріїнського парку, де перед ним присягнуть військові. Також там відбудеться церемонія підняття Прапора України. Після цього Володимир Зеленський відвідає Маріїнський палац, де він і Перша леді зустрінуться з іноземними президентами і членами урядів.

 

Крім обов’язкових розділів ЦВК і Конституційного Суду, в цьому році на інавгурації будуть присутні 5 Президентів. Особисто привітати нового Президента України прибудуть глави Латвії, Литви, Естонії, Грузії та Угорщини. Також в МЗС очікують прибуття віце-президента Туреччини, прем’єр-міністра Молдови, голови парламенту Азербайджану, делегації з США і 4 віце-прем’єрів: Білорусі, Румунії, Словаччини та Болгарії.

 

Крім вище перерахованих гостей на церемонії очікується ще близько 40 високих гостей. Серед них — віце-президент Єврокомісії Марош Шевчович, помічник генерального секретаря НАТО Алехандро Альварогонсалес і колишній президент Німеччини Крістіан Вульф.

 

Відео Youtube ТСН