«Я не дарил ему ничего»: Илон Маск відповів на брехню Лукашенка про подарок авто «Tesla»

«Я не дарил ему ничего»: Илон Маск відповів на брехню Лукашенка про подарок авто «Tesla»

 

 

Білоруський лідер Олександр Лукашенко потрапив в досить забавну ситуацію.  Лукашенко викрили на досить серйозному обмані, однак, судячи з усього, президенту Білорусії взагалі плювати на те, що про нього подумають. 2 вересня президент перебував з візитом в одній зі шкіл Мінська, де поспілкувався з учнями.

 

Илон Маск

 

 

Під час спілкування з дітьми Лукашенко заявив, що у нього є дуже дорогий електромобіль, який йому подарував американський винахідник, мільярдер і власник компанії «Tesla» Ілон Маск.

 

«У мене є електрична машина Tesla, я іноді її тестую. Маск подарував», — заявив Лукашенко. Ця інформація вже дійшла до самого Ілона Маска. При цьому журналісти з’ясували, що Лукашенко володіє Tesla Model S P100D, вартість якого сягає 165000 доларів.

 

На сторінці американського мільярдера в соцмережі користувачі поцікавилися, чи дійсно він вручив такий дорогий подарунок президенту Білорусії. Мільярдер написав, що такого не було. «Е-е, ні!», — написав Маск.

 

Потрібно відзначити, що останнім часом Лукашенко зробив вже безліч дивних заяв. Зокрема, він погрожував Росії, Що відбере у неї нафтопровід «Дружбу».

 

 

Джерело інформації: replyua.net

Илон Маск ответил на ложь Лукашенко