Все не може заспокоїтись!: Гончаренко подав заяву в ГБР на Володимира Зеленського

 

Все не може заспокоїтись!: Гончаренко подав заяву в ГБР на Володимира Зеленського

 

Нардеп від фракції «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко звернувся до Державного бюроро зслідувань (ДБР) з проханням розслідувати заяву президента України Володимира Зеленського.

 

Гончаренко подав заяву в ГБР на Зеленського
Гончаренко подав заяву в ГБР на Зеленського

 

Заява була зроблена в телефонній розмові з президентом США Дональдом Трампом в липні цього року, про те, що на посаду генерального прокурора України буде призначений підконтрольний йому кандидат.

«Направив депутатське звернення в ГБР з приводу слів президента України, що «генпрокурор — 100% мій чоловік». У цих словах можна побачити ознаки злочину, передбаченого статтею 364 Кримінального кодексу України («Зловживання владою або службовим становищем»)», — написав депутат у Facebook.

 

«Не може президент держави обіцяти кому б то не було, що справа буде розслідувана або що він доручить генеральному прокурору щось зробити. Ми все-таки живемо в демократичній, а не монархічній країні. Упевнений, що ДБР почне кримінальне розслідування щодо даного висловлювання Володимиром Зеленським», — заявив Олексій Гончаренко.

Ще раніше Володимир Зеленський пояснив, що значили ці його слова зі стенограми телефонної розмови з президентом США Дональдом Трампом про майбутнього генпрокурора Руслана Рябошапки, якого він назвав «на 100% своєю людиною».

«Це мій товариш (генпрокурор Рябошапка — ред.), Це правда, мій товариш. Вся моя команда — це мої люди. Вони не моя власність. Я їм не наказую, що робити. Вони пройшли довгий якийсь шлях, шлях виборчої кампанії», — заявив тоді президент України.

 

 

«Гончаренко на Зеленского…А я на Порошенко»: Дубинський подав заяву в ГБР на Порошенко «Может, тебя толкнуть?»: Дубинский поиздевался над журналистом, на которого «набросилась» Мендель. Видео