«Нестор ты мразь и живодер»: Мережа шокована фото Шуфрича з убитими африканськими тваринами

Мережа шокована фото Шуфрича з убитими африканськими тваринами

Шуфрич з убитими африканськими тваринами

Народний депутат парламенту від пропутінської партії «ОПЗЖ» Нестор Шуфрич займався полюванням і вбивством тварин в Африці.

Про це розповідається на сайті компанії «Thormählen & Cochran Safaris», клієнтом якої був депутат орієнтовно у 2015 році. Фотографії було опубліковано у твіттер-акаунті Tigrenlion, який виступає за заборону спортивного полювання.

 

фото Шуфрича з убитими африканськими тваринами
Шуфрич з убитими африканськими тваринами

 

Серед жертв Шуфрича були східний чорний носоріг, бура гієна,, антилопа гну. Також є фото де народний депутат з убитим леопардом.

 

Охота Африка

Охота Африка

Охота Африка

Повідомляється, що Шуфрич був «першим і єдиним» мисливцем, який «зібрав» три різних види чорного носорога, тобто спричинив убивства щонайменше по одній тварині підвидів bicornis minor, bicornis bicornis і bicornis michaeli.

Мережа відреагувала на фото блискавично:

Нестор Шуфрич, народний депутат з партии Медведчука. Це єдина дика тварина на ціх фото.

Нестор Шуфрич виявився мерзотою і живодером. В черговий раз переконуюся, що ОТЗЖ — це збіговисько якихось епічних Виблях * дков і гротескних лиходіїв.

Це не охота, це елементарні убійства.Он не голодний, вони не увірвалися в його будинок. Жага крові, вихід темної сторони особистості.

Закомплексоване нікчемність.

Джерело

 

 

Порохобот обізвав сім’ю президента України «тупими людьми», а Зеленського «чм@м», і зрівняв з Каддафі. Відео НАЖИВО | Зеленський зустрічає звільнених полонених з ДНР / ЛНР. Аеропорт Бориспіль. 29.12.2019