Курйоз ДНЯ-«Фільм Іронія долі» по-запорізьки: жінка знайшла у своїй квартирі сплячого незнайомця

 

«Фільм Іронія долі» по-запорізьки: жінка знайшла у своїй квартирі сплячого незнайомця

Дуже цікава пригода відбулася з мешканкою міста Токмак Запорізької області, повернувшись додому вона виявила у своєму ліжку незнайомого чоловіка.

Про це 4 лютого повідомила прес-служба обласної прокуратури.

Як і герой популярного новорічного фільму, безробітний 32-річний чоловік перед тим, як потрапити в чужу квартиру, неабияк випив. Однак на відміну від Жені Лукашина , у якого виявилися відповідні ключі, непроханий гість дверні замки зламав.

 

Фільм Іронія долі
Фільм Іронія долі

 

Далі все йшло майже за сценарієм «Іронії долі»: п’яний чоловік ліг спати в чужу ліжко. З квартири, втім, нічого не пропало.

Прокуратура проте порушила справу за статтею 122 КК України («Незаконне проникнення до житла).

Запорізькому «Лукашину» загрожує три роки позбавлення волі. Чи збігається його адреса з адресою зламаної квартири, в повідомленні не уточнюється.

 

 

Джерело 

Як ми уже також розповідали, на Новий Рік п’яна білоруська телеведуча стала «зіркою» соціальних мереж. Користувачі соціальних мереж потішаються з сюжету білоруського ТБ, в прямий ефір якого вийшла ведуча Олена Козлова з заплітаючою мовою.

 

Скандал ДНЯ! Дональд Трамп не потиснув руку Пелосі, вона порвала його промову перед всіма. Відео А що дівчатка більше не цікаві? Скандальний Ківа листувався з Жириновським у всіх на очах.…
© 2018 — 2022 UA.STENA.INFO Всі права захищені. Копіювання матеріалів без зворотного посилання на сайт заборонено! Контакти: ua.stena.info@gmail.com