Ердоган врятує Порошенко від в’язниці на Україні, давши притулок в Туреччині

Ердоган врятує Порошенко від в’язниці на Україні, давши притулок в Туреччині

 

 

Приліт екс-президента України Петра Порошенка саме до Туреччини не випадковий, і він з сім’єю в даний час знаходяться саме там, незважаючи на припущення ряду ЗМІ про те, що Туреччина стала країною транзиту по шляху родини Порошенків в ОАЕ і Німеччинe, передає.

 

 

 

 

Про це пише телеграм-канал Леґітимний, посилаючись на повідомлення паблік Кремлівський безБашеннік.

 

 

«Спочатку резидент ЄС Порошенко планував полетіти в Іспанію, де у нього є і бізнес, і пул нерухомості (і цей план продовжує залишатися основним — в разі позбавлення недоторканності Свіжообраний депутата Верховної Ради), але в Туреччині (в Стамбулі) відбулася неформальна зустріч з Реджепом Ердоганом — Порошенко погоджував її останні три тижні до свого вильоту «, — стверджується в повідомленні.

 

 

Джерело Кремлівського безБашенніка повідомляє, що «в 2016-2018 рр. Петро Порошенко прийняв найактивніші зусилля по заміщенню трафіку російських туристів в Туреччині — туристами українськими. Поряд з цим, оточення Порошенко і він особисто активно інвестували в готельний сектор в Анталії і Бодрумі. Ердоган це дуже цінує і саме тому всі ці роки публічно підтримував Порошенко (в т.ч. в питанні Криму) «.

 

 

Також повідомляється, що 28 липня в Стамбулі відбулася зустріч Порошенка і Ердогана, на якій останній підтвердив, що в разі кримінального переслідування Порошенко з боку нової влади України, а також при виникненні ризику оголошення його в міжнародний розшук і екстрадицію з Іспанії, Ердоган протягне «руку допомоги «, прийнявши сім’ю екс-президента України і забезпечивши їй необхідні гарантії.

 

 

 

Порошенко з родиною полетів з України. Назавжди? | ЯсноПонятно # Олеся Медведєва

Відео Youtube Страна.ua