Богдан не пускав людей в тролейбус до Зеленського, але президент заступився, ще й місце уступив дитині. Відео

Богдан не пускав людей в тролейбус до Зеленського, але президент заступився, ще й місце уступив дитині

 

Як інформує видання «Страна», під час сьогоднішньої  поїздки президента Володимира Зеленського в тролейбусі по мосту в Дніпрі стався інцидент за участю глави Офісу президента Андрія Богдана.

 

Богдан вимагав не пускати
Фото/Strana.ua

 

Відео про це з’явилося на сторінці Офісу президента в Facebook, але потім трансляція різко перервався і її швидко видалили. Але «Strana» встигла записати частину трансляції та зберегти її на YouTube.

 

Починається відео з того, що Філатов стоїть біля транспорту і каже людям, які знаходяться недалеко: «Люди, вам на ту сторону? (На протилежний бік мосту, через який у Зе і Філатова парі — Ред. ) Поїхали, з президентом».

 

Філатов хоче завести людей в автобус, Богдан починає протестувати з фразою: «Не пускайте, це не наші люди. Це люди місцевої влади». На що Зеленський просить перестати і каже своєму соратнику, що той поводиться непривабливо.

 

В результаті люди заходять, а тролейбус від’їжджає. Сам президент, який до цього сидів, поступається місцем дитині.

 

Відзначимо, що між мером Дніпра Борисом Філатовим і олігархом Ігорем Коломойським (до групи впливу якого люди відносять і Андрія Богдана) давній конфлікт, який і вилився в протистояння навколо здачі мосту.

 

 

Відео Youtube Страна.ua

Як Богдан вимагав не пускати людей в Дніпрі в тролейбус до Зеленському