«Едьте в Львов и там разговаривайте на своем украинском. Селюки»: Київський паб потрапив в скандал через мову

«Едьте в Львов и там разговаривайте на своем украинском. Селюки»: Київський паб потрапив в скандал через мову

 

На днях на столичних Позняках у популярному пабі розгорівся великий скандал, через те, що обслуговуючий персонал, порушивши, до речі, норми закону, категорично відмовився обслуговувати на державній українській мові ветеранів АТО, а також жорстко їх образив.

 

«Едьте в Львов и там разговаривайте на своем украинском. Селюки»

 

Про цей інцидент на своїй сторінці в Facebook повідомив координатор громадської організації «СІЧ», представник Муніципальної варти Києва Сергій Мазур. Він написав, що після прохання відвідувачів співробітники закладу агресивно відреагували на неї, заручившись підтримкою з боку деяких нетверезих клієнтів.

 

«Їдьте у Львів і там розмовляйте на своєму українському. Село. Селюки», — заявили в пабі на звернення ветеранів. «Крім образ адміністрація ще нацькувала двох« биків», які намагалися пояснити, щоб присутні менше вій…ись зі своєю мовою. Далі приїхала поліція і все. Немов конфлікту немає», — повідав про подальший розвиток подій Мазур.

 

Втім, патріоти не збиралися прощати таке ставлення до української мови, їх підтримали громадські активісти та ветерани, які нагрянули в паб з перевіркою.

 

Джерело інформації: replyua.net

Едьте в Львов

Едьте в Львов

 

Як ми писали раніше Яніна Соколова сидячи разом з Порошенком кинула виклик президенту України: “Зеленський, не сси”

 

«Надя, купи вже собі купальника нарешті»: Мережа сміється з Савченко, яка знову купається в платі