«ДНР» взяла курс на Мариуполь и Днепр: бойовики підписали документ про взяття під свій контроль декількох міст України. Відео

«ДНР» взяла курс на Мариуполь и Днепр: бойовики підписали документ про взяття під свій контроль декількох міст України

 

Представники незаконних збройних формувань «Донецької народної республіки» зібралися на території тимчасово окупованого Донецька, щоб обговорити свої плани по «звільненню Дніпра і Маріуполя». 

 

В YouTube було опубліковано відео, на якому видно, як в столиці окупованого Донбасу в суботу, 23 березня зібралися терористи і підписали «договір» про співпрацю кількох НВФ бойовиків, які планували взяти відразу кілька українських міст під власний контроль. 

 

У свою чергу користувачі соцмереж прокоментували дане відео, виставивши представників незаконних збройних формувань на посміховисько.

 

«ДНР» взяла курс на Мариуполь и Днепр
«ДНР» взяла курс на Мариуполь и Днепр

 

Ірина Попова, глава так званого «форуму порятунку Маріуполя» заявляє на відео, що українці дуже страждають від життя на території нашої країни, і незабаром вони змушено повинні будуть йти на президентські вибори. 
Вона підкреслила, що громадянам України потрібно відмовитися від голосування на виборах, називаючи їх «підступним фарсом». Учасник організації по «звільненню» Дніпра, в свою чергу, не залишився байдужим в цьому питанні, пообіцявши звільнити всю країну від «укрнацізма»
Відео Youtube