Дмитро Гордон послав до «біса» 112 канал канал і «русский мир» Медведчука. Відео

 

 

Дмитро Гордон послав до «біса» 112 канал канал і «русский мир» Медведчука

 

Про припинення співпраці з телеканалом «112.Украіна», який належить куму російського президента Віктору Медведчуку, заявив відомий телеведучий і журналіст Дмитро Гордон.

 

 Про таке ж рішення повідомила і його дружина Олеся Бацман. Відповідну заяву Гордон озвучив в прямому ефірі. Журналіст підкреслив, що з настороженістю сприйняв новину про те, що Медведчук став власником цього телеканалу.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   Мародеры РФ через почту отправляют награбленное! Солдаты штурмуют курьерские доставки, для отправки домой награбленное 
Дмитро Гордон
Дмитро Гордон послав до «біса» 112 канал канал і «русский мир» Медведчука
За словами Гордона, кум господаря Кремля разом зі своїми соратниками займають дуже багато ефірного часу, активно пропагуючи ідеї «русского міра».

 

«Мені дуже погано тому, що я виходжу на каналі, де Медведчук і інші люди пропагують «русскій мір ». До мене останнім часом все частіше підходять люди і кажуть: «Вам не соромно? Або ви — людина Медведчука? ». Але я ніколи не був людиною Медведчука, і мені дійсно соромно.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   «А разве сейчас идёт война?»: ☝ Заява Лоліти Мілявської про Донбас розлютило українців. Відео
Тому я прийняв важке для себе рішення: я більше не буду виходити на «112-му каналі» і на каналі NewsOne ні гостем, ні провідним », — сказав він.

 

Відео Youtube Дмитрий Гордон

Джерело інформації: replyua.net