«Им всем уже пох**!»: Дівчатка-підлітки влаштували шокуюче шоу на кладовищі. Відео

 

«Им всем уже пох**!»: Дівчатка-підлітки влаштували шокуюче шоу на кладовищі

 

У Facebook групи Київ Оперативний з’явилося відео, на якому дві дівчинки-підлітка влаштували на кладовищі цинічне шоу з нецезурной лайкою. У групі, яка власне опублікувала ролик, припустили, що молоді люди вважають подібну поведінку нормальною.

 

Дівчатка-підлітки
Дівчатка-підлітки влаштували шокуюче шоу на кладовищі

 

Так, на відео спочатку з’являється одна дівчинка, яка міркує: «Я не розумію, чому якщо я зроблю ось так (при цьому вона сперлася на могильний хрест — Ред.), — це вважається наругою, ну їй-Богу. Їм пох * й взагалі, що я тут роблю», — сказала вона на камеру.

Далі на відео з’являється інша дівчинка, яка обійняла хрест і закурила сигарету, при цьому заявила: «Ось він, помер в 2012 році. Так, Анатолій, вам хіба не пох**, чим ми тут займаємося? Мені здається, йому абсолютно по*бати», — сказала вона. У мережі гнівно відреагували на відео, написавши багато критики в сторону підлітків.

 

«Йому по …. й, а ось родичам не дуже, м’яко кажучи. Я просто в легкому шоці, малі ще не знають життя. Бог їм суддя»,« Даремно вони так! Небіжчики таких забирають. Хотіла б я поспостерігати за ними, скільки вони ще проживуть. Прости Господи»,«Ау. Таке покоління кожне».

«У будь-якому поколінні є подібні діти. І кожен раз один і ті ж зітхання»,«Інтелект на обличчя …. більше нічого не потрібно говорити. Боже, дай мені мудрості гідно виховати свою дочку, що не помітити потім таку ганьбу», «Як же страшно за таку молодь».

 

Пізніше в мережі було з’явилося відео з вибаченнями від однієї із дівчин, яка ходила по кладовищу.

 

Проти Зеленського і «Ні Капітуляції» сьогодні на Майдані зібралося АЖ… близько 3 тисяч людей. НАЖИВО… «Розведенню військ бути!»: Зеленський терміново летить в зону розведення військ на Донбасі