«Детей люстрируют за Бандеру!»: Скабеева видала новий фейк про Україну. Відео

 

«Детей люстрируют за Бандеру!»: Скабеева видала новий фейк про Україну

 

Російська пропагандистка путінського режиму Ольга Скабеева в ефірі політичного ток-шоу «60 хвилин» на телеканалі «Росія 1» заявила, що вже скоро в Україні розпочнеться люстрації дітей, які не хочуть визнавати героєм лідера ОУН Степана Бандеру.
Детей люстрируют
«Детей люстрируют за Бандеру!»: Скабеева

 

 Відповідним чином затята телеведуча відреагувала на рішення заборонити представляти Україну на дитячому «Євробаченні» дітям, які виступали на території окупованого Криму.

 

«За невизнання Криму територією України будуть садити на п’ять років! Законопроект вніс до Верховної Ради Парубій. Радикали накинулися на Зеленського, і чим все закінчилося? Правильно — вони подружилися.

 

Новий український президент, як і президент старий, заявив їм: «Хлопці, я на вашому боці». Це пряма цитата! Тому далі не дивуємося взагалі нічому», — нахабно відрізала Скабеева.

 

«Дітям, які побували в російським Криму, відтепер не можна представляти на «Євробаченні» Україну. Тобто, наступний крок — люструвати дітей, які не вважають Бандеру героєм! До цього теж, я думаю, доживемо», — продовжила нагнітати обстановку пропагандистка.

 

 

 

Джерело інформації: replyua.net

 

«Едет БАТЯ!!!»: У Кривому Розі почалася масова паніка через приїзд Зеленського. Відео Загадка Дня: Зачем Зеленский залез на купол Верховной Рады?