Депутатів «Європейської солідарності» вигнали з партії

 

У Львівської області двоє місцевих депутатів розсікати на джипі по сходинках біля входу в житлову багатоповерхівку. Пізніше вони за свої «подвиги» були виключені з партії «Європейська солідарність».

Депутатів "Європейської солідарності" вигнали з партії 
Депутатів «Європейської солідарності» вигнали з партії 

За останніми повідомленнями львівське представництво партії виключило з лав політсили Андрія Жідачека та Миколу Пущака.

Політсила вважає, що Жідачек і Пущак повинні добровільно здати депутатські мандати. Крім того, партія закликає солонківську громаду змістити Миколу Пущака з посади заступника голови ОТГ.

Як відомо, камери спостереження зафіксували, як в ніч на 20 листопада в Путомитах Львівської області депутатський позашляховик Mercedes Gelandewagen намагався сходами заїхати в під’їзд будинку. Депутат Жідачек виправдовувався, що був в машині пасажиром, а за кермом був водій Микола Пущака.

Пізніше, за повідомленням видання liga.net  стало відомо що там проживає депутат Путомитовскої міськради Жідачек, який сидів на передньому пасажирському місці автомобіля. Коли він вийшов з салону, стало очевидно, що депутат перебуває в стані сильного алкогольного сп’яніння, він ледве тримався на ногах.

Депутатів "Європейської солідарності" вигнали з партії 

Інший пасажир Gelendwagen, пише видання, вийшовши з автомобіля, зняв з нього реєстраційні номери.

Журналісти поспілкувалися з мешканцями будинку, однак ніхто з них не захотів обговорювати нічний інцидент відкрито. На правах анонімності один з жителів розповів, що, крім Жідачека, в автомобілі був його однопартієць, депутат місцевої ради Солонківська ОТГ Микола Пущак.

Депутатів "Європейської солідарності" вигнали з партії 

Жідачек, за даними видання, вже зв’язався з жителями і визнав свою провину. Він пообіцяв відновити знищені сходи, тому мешканці будинку заяв в поліцію не писали.