«Де наш Міша?» Саакашвілі вийшов на Хрещатик і запитав у людей, чи йти йому на вибори в Раду. Відео

«Де наш Міша?»Саакашвілі вийшов на Хрещатик і запитав у людей, чи йти йому на вибори в Раду

 

Екс-губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі вийшов на Хрещатик в Києві і запитав у людей, чи брати участь йому і його партії у виборах до парламенту в цьому році. Про це він заявив в Facebook. Відео свого проходу по Хрещатику він опублікував в Youtube.

 

Де наш Міша
«Де наш Міша?»Саакашвілі вийшов на Хрещатик
«Я вийшов на вулиці, щоб запитати думку людей. Їх реакція вас здивує», — написав він.

 

На відео Саакашвілі каже, що старі політики, навіть симпатичні — безнадійно застаріли. «Всі партії абсолютно продають місця у своєму виборчому списку. І мені з ними не по дорозі. Ці люди, які продають і купують місця — вони не будуть на вас працювати. І зараз історичний шанс для України, особливо після президентських виборів, які привели Володимира Зеленського у владу «, — заявив Саакашвілі.

 

Прохід по Хрещатику показав, що кияни і гості столиці хочуть приходу Саакашвілі і парламент і відносяться до нього з великою симпатією. «Звичайно йти. Всі люди кажуть:» Де наш Міша? «, — заявив хлопець з села в Коблінськом районі.

 

«У мене стаж 40 років, пенсія маленька. Накупила ліків, їду додому на електричці. Там ми живемо. Порошенко довів нас. Рада, що ви повернулися», — каже літня жінка і теж радить йти на вибори Саакашвілі.

 

Джерело інформації: strana.ua

Відео Youtube Saakashvili Mikheil — Саакашвили Mихаил