«Да кто он такой, этот Зеленский? Галкин? Ургант?»: Путін в ярості від вибору українців. Відео

 

«Да кто он такой, этот Зеленский? Галкин? Ургант?»: Путін в ярості від вибору українців

 
Відомий російський журналіст і психолог Леонід Радзіховський повідомив, що глава Кремля Володимир Путін дуже дратується тим, що Володимир Зеленський здобув на виборах перемогу. Як інформує «Собеседник», президент країни-агресора сприймає волевиявлення громадян нашої країни, як образу.
 
Да кто он такой
«Да кто он такой, этот Зеленский? Галкин? Ургант?

Експерт заявив: «Володимир Зеленський викликає у Путіна неймовірно сильне роздратування. Хто він взагалі такий? Порошенко собою хоч уявляв бізнесмена, чиновника. Він людина, що називається, «нашого кола».
 
А цей хто такий? Ургант? В даному розумінні догляд Петра Порошенка для Путіна, як я це уявляю, корпоративну образу … Роздратування від перемоги Зеленського на виборах тут надзвичайно сильне».
 
Крім іншого Радзіховський додав, що такими ось емоціями можна пояснити рішення Володимира Путіна зняти з посади куратора з питань невизнаних світовою спільнотою «ЛДНР» Владислава Суркова — нібито на нього покладається вся вина, мовляв, Кремль «прорахувався» з виборами в Україні.
 
Нагадаємо, раніше ми вже не один раз повідомляли, що в Кремлі ходять чутки про звільнення радника Путіна Владислава Суркова, а на його місце нібито повинні будуть поставити видвореного з ганьбою з Беларусі екс-агента КДБ Бабича.
  Джерело інформації: replyua.net Відео Youtube Akcenty
 

 

 

«Доктор сказал в морг, значит в морг»: Під Полтавою ожила мертва бабуся. Відео «Плакали і жінки, і чоловіки»: У Переяславі-Хмельницькому попрощалися з убитою 5-річною дитиною. Відео