Читає, молиться і вже не плаче: як Зайцева живе в тюрмі. Відео

Читає, молиться і вже не плаче: як Зайцева живе в тюрмі

 

Олена Зайцева, засуджена за резонансне смертельне ДТП в Харкові на Сумській, яке забрало життя шістьох людей, знаходиться в Харківському СІЗО в камері №400.

 

Зайцева відмовляється їсти тюремну їжу — крім хліба — і харчується тільки тими продуктами, які отримує від рідних. Засуджена до 10 років чекає розгляд судом апеляції 14 серпня. У в’язниці вона з 18 жовтня 2018 го.

 

Читає, молиться
Читає, молиться і вже не плаче: як Зайцева живе в тюрмі
В її камері в СІЗО відповідно до закону повинні сидіти ті, хто, потрапив до в’язниці вперше. За словами психолога, Зайцева нормально контактує з сусідками по камері, між ними не виникають конфлікти.
У засуджених в камері двоярусні нари, є телевізор, стіл, електрочайник і умивальник. Також в приміщенні є санвузол, душ і біде. Для прання є кольорові тазики. Загальний душ для дівчат розташований на поверсі. Повідомляється, що Зайцева зачитується класикою і жіночими романами, а книги зазвичай їй приносять батьки.

 

Спочатку Зайцева постійно плакала, як тільки потрапила до в’язниці. Також вона майже ні з ким не розмовляла, хоча досить часто приходила до психолога в СІЗО, щоб виговоритися. Крім цього, Зайцева часто ходить до церкви на території слідчого ізолятора.

 

Додамо, що Зайцева зверталася до тюремних медиків через неврологічні захворюваня, але за словами психолога, її стан зараз не викликає стурбованості.

 

Відео Youtube КРАПКА

Джерело інформації: rbc.ua