Це п * здец! Чекайте обговорень на ТВ-РАША! Орест Лютий презентував моторошний кліп. Відео

Орест Лютий презентував кліп на пісню «Котлети з Онука

 

На YouTube з’явився новий кліп українського актора і музиканта Антона Мухарського, також відомого під сценічним псевдонімом Орест Лютий на пісню «Котлети з Онука». Провокаційний трек, за словами самого автора, це сучасна пародія на відоме всім твір російського класика Федора Достоєвського «Злочин і кара».

 

«Думаю, цей кліп — краще, що я зробив за 30 років своєї творчої кар’єри», — розповів Антін Мухарський, Який також виступив продюсером і режисером ролика. «Більше чотирьох років ми з Орестом Лютим виношували цей задум, в якому вчителька російської мови Олена Іванівна Форш вбиває і з’їдає власного онука Родіона. «Достоєвський навиворіт» в реаліях постмайданної України. Мінімально знайомий з класичною літературою глядач з легкістю вгадає перевернутий сюжет «Злочину і кари», покладений на жорсткі реалії, в яких «живі трупи імперії», в буквальному сенсі цього слова, пожирають власних нащадків », — додав в описі кліпу артист.

 

Орест Лютий презентував кліп
Орест Лютий презентував кліп на пісню «Котлети з Онука»

 

«Це буде зашквар! !! Лайк !!! Скабеева ти тут? »,« Це п * здец! Чекайте обговорень на 60 хвилинах »,« Справжнє обличчя русского мира. Оресту респект! Ти нам такий потрібний! У тебе сильна художня зброя! »,« Це шедевр »,« Тому все рашісти і прорашісти, підлягають швидкому знищенню, разом з їх Виблях * дкамі »,« Антін, ось це бомбанули! У кацапських оленів пукан розірве! », — написали в коментарях під відео користувачі мережі.

 

Відео Youtube Орест Лютий & Антін Мухарський