«Боже, бережи Супрун»: заява глави МОЗ про користь матюків підірвала мережу. Відео

«Боже, бережи Супрун»: заява глави МОЗ про користь матюків підірвала мережу

 

Після того, як керівник Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун оперативно прореагувала на депутатський законопроект про протидію лихослів’я ( «про дематюкацію»), її стрічка в Facebook вибухнула влучними і гострометними коментарями.

 

 

 

Боже, бережи Супрун
«Боже, бережи Супрун»: заява глави МОЗ про користь матюків підірвало мережу

 

 

Нагадаємо, на думку чиновниці, живучи в соціумі, люди просто зобов’язані використовувати «матюкливу» лексику, щоб відчувати себе здоровішими і прожити довше.

 

Під довгим постом Супрунв якому вона детально викладає всі переваги висловлювати свої емоції вільноз’явилися дуже різні коментарі.

 

 

«Ото сука, бл @ дь», подумала Богомолець, прочитавши цею пост

 

«Дякую тобі, Боже, за Супрун»

 

«Цей пост переплюнув Дозвіл мочить Манту»

 

«Я прям чую, як десь під Радою зараз матюкається авторка закону»

 

«Боже, бережи Супрун та МОЗ!»

 

«Ще зовсім недавно ми сміялися з такого ж закону на Московії. Тепер у нас знайшлись послідовники зайвохромосомних. За логікою, на черзі закон про заборону трусиків з мереживом».

 

«Оце так міністр! І випити іноді дозволяє, та ще й матюкнутися корисним для здоровья вважає. І все з наукового погляду».

 

«Блин, опять Супрун супер тролль!!!».

 

 

Супрун

 

Нагадаємо, згідно із законопроектом, пропонується штрафувати за нецензурну лексику на телебаченні і в інтернеті. Розмір штрафу для звичайних людей становить від 38 до 67 тисяч гривень, або від 40 до 60 годин громадських робіт або виправні роботи на 1-2 місяця з відрахуванням 20% зарплати. Також існує ще одна альтернатива — адміністративний арешт на 15 діб.

 

 

Сума штрафу збільшується, якщо нецензурну лексику використовувала публічна особа. Порушнику потрібно буде віддати від 72 до 96 тисяч гривень.

 

Джерело інформації: fakty.ua

Відео Youtube Klymenko Time