Біля Нацради з ТБ побилися противники і захисники телеканалу NewsOne. Відео

 

Біля Нацради з ТБ побилися противники і захисники телеканалу NewsOne

   
Біля будівлі Нацради з питань телебачення і радіомовлення України зібралися прихильники анулювання ліцензій телеканалів NewsOne і «112 Україна» і їхні опоненти. Про це 5 вересня повідомляє «Лівий берег».
    Біля Нацради    
Учасники акції тримають в руках плакати з написами: «NewsOne і 112 — маріонетки Москви», «Дивишся канали Медведчука = підтримуєш агресора», «Почни ранок з 112 і NewsOne — закінчи життя на Соловках».
   
Прихильники телеканалу NewsOne і «112 Україна» тримають в руках плакати з написами: «Нацрада — це загроза незалежним ЗМІ», «Атака на NewsOne — це політичне замовлення старої влади».
 
Правопорядок забезпечують близько півсотні поліцейських і співробітників Нацгвардії.
 
«Між протестувальниками виник конфлікт, який переріс у бійку. В результаті було затримано активіста «Демсокіри» Ігор Гудименка. Інформації про постраждалих в результаті бійки на даний момент немає », — йдеться в повідомленні .
   

 

 

Собчак про Зеленського: Україна вибрала собі «президента-бойфренда і красавчика» «Они понятия зеленого не имеют как голосовать…просто жмут зеленую кнопку»: Геращенко набросилась на «Слуг Народа»
© 2018 — 2023 UA.STENA.INFO Всі права захищені. Копіювання матеріалів без зворотного посилання на сайт заборонено! Контакти: ua.stena.info@gmail.com