Батько Зеленського відповів на наклеп про стипендію

Олександр Семенович, батько президента України Володимира Зеленського, розповів що його кандидатуру на отримання довічної державної стипендії була висунута не через родинні зв’язки з главою держави.

Про це він розповів в ексклюзивному коментарі виданню «Страна».

Батько Зеленського відповів на наклеп про стипендію
Батько Зеленського відповів на наклеп про стипендію

Як заявив Олександр Зеленський, він не потребує отримання будь-яких виплат. Батько президента також розповів про те, як він потрапив в список кандидатів на довічну стипендію.

«Мені взагалі особисто нічого не треба. Я не потребую в цьому взагалі. Ось моя яка думка. Це ще пів року тому по всій Україні, в кожному інституті проводили збори, і самі колективи висували педагогів на цю стипендію. З нашого інституту висунули дві кандидатури — мене і ще одну людину. Таких як я — повно по всій Україні. Це щороку вручають такі стипендії. і при Порошенко таке було. і мене на стипендію висунули не тому, що я тато Зеленського — воно мені не треба. Колектив інституту мене висунув, на науковій раді. Я навіть не знав результат — ось це вперше від вас чую. А ви думаєте, це блат від президента?», — розповів Зеленський старший.

Олександр Семенович запевнив, що тих грошей, які він зараз отримує, йому досить для проживання.

«Ви знаєте, що і президент не бідний. І мені вистачає і зарплати, і пенсії. Я 28 років на об’єктах пропрацював, на живих, а не на хабарях. Моя позиція — що треба нагороджувати людей у ​​вищій школі, це правильно. А що, потрібно було заборонити колективу висувати моє прізвище? Вони мене висунули, я до чого? мене подавали вже на заслуженого діяча науки та техніки, і т.д., я відмовлявся. А в цей раз вирішив не відмовлятися. А чому я повинен відмовлятися?», — додав Олександр Зеленський.

Як відомо, сьогодні майже всі українські ЗМІ почали звинувачувати Володимира Зеленського в тому що він намагався вплинути на кабмін, щоб той надав його батьку Олександру Семеновичу Зеленському довічну державну стипендію.

Батько Зеленського відповів на наклеп про стипендію