«Азовці» на передовій не відповіли на привітання Порошенко, президент заборонив знімати. Видео

 

«Азовці» на передовій не відповіли на привітання Порошенко

    «Азовці» не відповіли на привітання Порошенко і спробували отримати відповідь на питання про крадіжки в армії. Опубліковано нове відео із зустрічі бійців полку «Азов» і глави держави.     Як повідомляє «Акцент» альтернативну відеозапис зустрічі, яка відбулася 14 березня, опублікував в соцмережі ведучий програми «Право на владу» на телеканалі «1 + 1»  Serhii Ivanov .     Ролик тривалістю дві з половиною хвилини складається з великої кількості фрагментів. «Азовці» дійсно не відповідають на привітання Президента, а відгукуються тільки на вітання свого командира.   
 не відповіли на привітання Порошенко
«Азовці» на передовій не відповіли на привітання Порошенко

  На наступному фрагменті бійці задають питання про крадіжки в армії. Також на відеозаписі обговорюється питання про те, чи дійсно армія поза політикою. У якийсь момент Порошенко звертається до оператора і наказує припинити запис.   Іванов в своєму пості на Facebook коротко розшифровує спілкування президента і бійців «Азова»:  
  1. Бійці «Азова» відмовилися привітати Порошенко і відповіли тільки на вітання командиру полку.
  2. Перше питання, яке йому задають — по розкраданню армії.
  3. Порошенко наказує вимкнути камеру, коли говорить про слідство по кейса Гладковського. Цікаво, звідки він знає, що листування, показано БІГУС, і листування в матеріалах справи не збігаються? Невже хтось порушив таємницю слідства? Якщо так, то хто?
  4. Порошенко каже, що він заборонив з’являтися на передову будь-яким кандидатам в президенти. До речі, буквально днями читав повідомлення І. Геращенко про те, що, мовляв, жоден кандидат крім Порошенко не їздить на фронт. А як їздити, якщо він заборонив?
  5. Муженко вимагає солідарної підтримки Порошенко. Поправте мене, якщо це не перевищення повноважень.
  6. Порошенко задають питання про саботаж розслідування вбіств на Майдані, люстрації суддів, а також про затримання ветерана «Азова» Дмитро Кухарчук.
  7. Після розмови з Президентом бійці прямо говорять, що не отримали зрозумілих відповідей.
  «Мораль дуже проста: не треба вважати військових тупим гарматним м’ясом, яким субординація заважає поставити актуальні і незручні питання головнокомандувачу. Ну і брехати не треба», — пише в коментарі Ivanov.    Джерело інформації: akzent.zp.ua

 

 

Провокация от Порошенка: Охлобистін і Пореченков «підтримали» Зеленського на виборах. Відео «Будь ласка, знайдіть світло!»: Зеленський вразив своїм проханням до українців. Відео