«В нас шахтарі під землею, а вони до Білорусі причепились»: Арахамія про депутатів опозиції

У фракції «Слуга народу» не поділяють ентузіазму «Голосу» та «Європейської солідарності» в тому, щоб першим питанням у Верховній Раді повинна розглядатися заява по ситуації в Білорусі.

Про це розповідає телеграм-канал PavlovskyNews.

Арахамія про депутатів опозиції
Арахамія про депутатів опозиції

Так глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив що в Україні своїх проблем вистачає і зараз не час «лізти в чужі країни». Арахамія вважає, що зовнішня політика — це прерогатива Офісу президента.

«Це качають «Голос» та «Європейська солідарність». Намагаються показати, що вони суб’єкти у світовій політиці, а у нас шахтарі під землею вже кілька тижнів. Цим треба займатися, а не виборами в Білорусі», — заявив глава фракції.

Нардеп Ірина Верещук також вважає, що актуальніше зараз говорити про шахтарів в Кривому Розі та про українців, які страждають від повеней і коронавірусу.

«Ми починаємо обговорювати геополітичні речі, а про українців забуваємо», — підсумувала Верещук.

Як ми також повідомляли, вчора був здійснений напад на міністра культури Олександра Ткаченка. Так невідомий чоловік, перед пресконференцією, на якій мав виступити міністр жбурнув в Ткаченка яйцем. Після інциденту нападник зник з місця інциденту. ВІДЕО

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   "Они понятия зеленого не имеют как голосовать...просто жмут зеленую кнопку": Геращенко набросилась на "Слуг Народа"