Актриса «Квартал 95» Олена Кравець записала термінове звернення про відхід в політику. Відео

Актриса «Квартал 95» Олена Кравець записала термінове звернення про відхід в політику

 

Олена Юріївна розповіла про свої погляди на політику.

 

 

Актриса "Квартал 95"
Актриса «Квартал 95» Олена Кравець записала термінове звернення 

 

Українська актриса і адміністративний директор «Студії Квартал-95» Олена Кравець записала в своєму Інстаграм відеозвернення, розповівши про свої плани на політику.

 

 

 

Відео вийшло конкретне і лаконічне. Олена Юріївна дала зрозуміти, що не має наміру йти у політику. «Не вірте фейкам» — підписала вона відеоролик.

 

 

«Друзі, всім привіт! Це відео я записую для того, щоб спростувати чутки, які в останій час доходять до нас все частіше. Багато хто думає і каже, що я кидаю творчість і йду в політику. Офіційно зараз заявляю з усією відповідальністю, що нічого подібного не передбачається, я залишаюся в студії «Квартал 95″, залишаюся вірна сцені, так би мовити, і якщо ви де-небудь побачите в списках моє ім’я, прізвище та по батькові Кравець Олена Юріївна, то знайте, що це не я, це напевно клони або просто однофамільці. а я із хлопцями, як і раніше залишаюся в цеху кварталу. Так що до нових зустрічей на екранах телевізорів!»
пари матч
Шанувальники підтримали артистку і багато з них були впевнені, що навіть якщо б Кавец пішла в політику, то вона б чудово впоралася із завданням, адже багато хто вважає її талановитою і розумною.

 

«І навіть якщо в політику, ну і що, ви б чудово впоралися , в раді хто тільки не сидить, не думаю, що вони розумніші, ні звичайно, ви розумніші і талановитіші, а досвід прийде «

 

» Лєна ви просто супер, а всі ЦІ фейки для людей Які, не ті що в політіці Нічого НЕ розуміють а і в жітті також, розумні люди Перш чим віріті фейкам перевіряють інформацію в Google, и я дуже дуже рада за нового президента, всіх благ вам 95 квартал «» — пишуть фоловери.

 

 

Відео instagram elenakravetsof

Джерело інформації: ukrainianwall.com