«Ты п@здишь и не краснеешь»: Абромавичус посварився з народним депутатом Дубинським

 

Абромавичус посварився з народним депутатом Дубинським

   
Як інформує видання «Страна», генеральний директор «Укроборонпрому» Айварас Абромавічус написав депутату Олександру Дубинському гнівні повідомлення після публікації на сайті Dubinsky.pro новини про те, що пов’язана з ним компанія інвестуює в акції «Газпрому» і «Ощадбанк Росії». Про це Дубинський повідомив в Facebook.
  Абромавичус посварився  
«Після того, як Олексій Комаха опублікував на сайті Dubinsky.pro новина про те, що директор» Укроборонпрому  «Абромавічус — інвестує в Путіна, мені тут же написав сам герой публікації. Я ніколи не публікую особисті листування.
 
Але тут інший випадок. Абромавічус сам публікував свої листування з іншими людьми. І, мабуть, цілком нормально до цього ставиться», — написав Дубинський, додавши, що, на його думку, хамів треба вчити.
   
Судячи з листування, Абромавічус звинуватив Дубинського в брехні. Він заявляє, що не є акціонером згаданої в публікації компанії East Capital з тих пір, коли почав працювати в уряді. Крім того, він вважає, що Дубинський міг би уточнити, чи є дані достовірними.
    Абромавичус посварився   Абромавичус посварився Абромавичус посварився Абромавичус посварився

Абромавичус посварився з народним депутатом Дубинським

 

 

«Наши отношения с партией «Батьківщина» подошли к концу!»: Співачка Приходько перша втікає від Тимошенко Кадр ДНЯ: Как Владимир Зеленский вместе с Филатовым и Богданом местное пиво «глушили»