«Їх троє, як мінімум»: екс-ватажок «ДНР» Гиркин розповів про клони Путіна. Відео

 

«Їх троє, як мінімум»: екс-ватажок «ДНР» Гиркин розповів про клони Путіна

 

Колишній командувач терористами «Донецької народної республіки» громадянин Росії Ігор Гірнкін розповів, що голова Кремля Володимир Путін має кілька двійників, про що пише Sobinews, де був оприлюднений фрагмент його виступу під час інтерв’ю з журналістом з України Романом Цимбалюком.

 

Так, в повідомленні говориться, що власну теорію він висунув під час прес-конференції в Російській Федерації, де йому було поставлено питання щодо того, де ж потрібно поставити кому в реченні «Путіна стратити не можна помилувати».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   В Москве огромные очереди к банкоматам! Граждане РФ пытаются спасти свои обесцененные рубли. Видео

 

На це вбивця українських захисників відповів: «А якого саме з них? Їх зараз адже, як мінімум трьох показують. Упевнений на всі сто відсотків, що Путіна не революція скине, а власне ж оточення ».

 

 клони Путіна
«Їх троє, як мінімум»: екс-ватажок «ДНР» Гиркин розповів про клони Путіна

 

В цей же час Цимбалюк прокоментував такі слова Гиркина наступним чином, відзначивши, що в РФ немає ніякого сенсу шукати Путіну двійників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   У министра обороны Британии в туалете висит бумага с изображением Путина

 

Зокрема, він заявив: «Щодо двійників, трійників, і так далі, я не є прихильником всіх подібного роду божевільних ідей, що існує якийсь вселенський замов, фабрика, де штампують Путіних. Адже Російська Федерація влаштована таким чином, що тут державою рулить одна людина. І по-іншому тут ніяк».

 

На відео з 18:52 секунди

Відео Youtube Роман Цимбалюк 

  Джерело інформації: replyua