Російський співак Шарлот спалив свій паспорт

 

 

Російський співак Шарлот спалив свій паспорт

25-річний співак Едуард Шарлот (відомий як просто Шарлот) на знак протесту проти війни в Україні спалив російський паспорт.

Співак заявив що засуджує повномасштабну війну проти України. Також він додав, що останні три роки активно протидіє злочинній політиці Кремля.

Після цього він звернувся з проханням видати йому українській паспорт. Відповідне відео він опублікував у соцмережах.

«До Вірменії я прилетів за внутрішнім паспортом, який спалив. Просився до Києва, але там мовчать. З аеропорту не випускають без документів. У мене немає іншого паспорта, що тепер робити?”,  – написав співак на своїй сторінці.

Після цього російські пропагандистські ЗМІ почали повідомляти, що на Шарлота уже поскаржилися до правоохоронних органів. Буде проводитися перевірка артиста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   «Я роз'яснюю ситуацію мільйонам людей, а секретар РНБО  пі*діть державною»: Арестович жорстко наїхав на Данилова

Напередодні ми розповідали про хороброго пенсіонера з окупованого Маріуполя, який відкрито виступив проти місцевих колаборантів: “Що вас тягне так до Росії цієї конченої? Якби мені було 38 років, я стояв би з автоматом і мочив таких, як ви!”. ВІДЕО