Російські КВН-щики показали першу пародію на Володимира Зеленського. Відео

Російські КВН-щики показали першу пародію на Володимира Зеленського

 

У російському КВНі почали пародіювати президента України Володимира Зеленського, який багато років тому сам брав участь в гумористичному шоу. Про це повідомляє Obozrevatel.

 

КВН

 

Відповідну сцену розіграла збірна “Татнефть” з міста Альметьєвська 12 жовтня, випустивши на сцену учасника в образі українського лідера.

“Дякую-дякую. Або вам зручніше, якщо я буду говорити російською? Мені зручніше. Мені хотілося б звернутися до старого знайомого. Здрастуй, Миша (Галустян). Пам’ятаєш, ти мене в 2001 році в КВН обіграв? А я пам’ятав всей цей час. Знаєш, я в серіалі грав президента і став президентом. А ти грав охоронця, бомжа, панду … Чесно кажучи, я так і не зрозумів, яка в тебе мрія”, – сказав артист голосом Зеленського.

Від свого імені, але все ще голосом Зеленського, актор заявив, що хоче, щоб КВНщики двох країн знову почали виступати на одній сцені.

“Тільки для цього потрібно, щоб відновилася дружба між нашими країнами. На жаль, це зараз говорить не справжній Зеленський, але хтось же повинен почати”, – резюмував він.

 

На відео з 10 хв. 30 с.

Відео Youtube Официальный канал КВН

 

Optimized with PageSpeed Ninja