Так у Полтавській області, на автодорозі Полтава-Олександрія, водій автомобіля порушив ПДР, не включивши сигнали поворотних ліхтарів.

Місцеві патрульні зупинили транспортний засіб і виявили у 35-річного чоловіка ознаки алкогольного сп’яніння. Після проходження перевірки на алкотестері він показав 2,06 проміле, це майже в 10 разів перевищує допустиму норму сп’яніння.

А під час складання правоохоронцями протоколу про порушення, водій запропонував їм хабаря у вигляді живої свині. Патрульні попередили про кримінальну відповідальність за давання хабаря, але порушник і далі продовжував наполягати на своєму.

На водія було складено адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 130 (керування транспортним засобом у стані сп’яніння) та за ч. 2 ст. 122 (відсутність подачі сигналу світловим покажчиком повороту відповідного напрямку руху) Кодексу про адміністративні правопорушення.

Як ми раніше розповідали, у Львові п’яний водій, що керував автомобілем Volkswagen Touareg в’їхав на дитячий майданчик, він зруйнував будівлі на площадці та врешті завис на дитячих гойдалках. Відео