Володимир Зеленський просто в не собі від злості: СБУ вже знає імена замовників сьогоднішніх провокацій 

 

Володимир Зеленський просто в не собі від злості: СБУ вже знає імена замовників сьогоднішніх провокацій

Провокація проти Зеленського…

На телеграм-каналі “Легітимний” з’явилося повідомлення. У ньому розповідаеться про те, що людина, яка знаходиться в Офісі Президента інформує про емоційний стан Володимира Зеленського.

Президент дуже злий через ситуації, що склалася і що провокація створена штучно певними політичними групами. Про це розповідає видання “UkrainianWall”.

Провокація проти Зеленського
Провокація проти Зеленського
 

>

Президенту країни вже доповіли про тих, хто стоїть за поширенням і «розгоном» такої провокації, і хто розпалює обстановку в Україні. Служба безпеки не сидить склавши руки і активно взялася за роботу, вона збирає інформацію про тих хто замішаний в цій справі.

Більшість противників президента і партії «Слуга Народу» підливають масла у вогонь і розпалюють штучну провокацію. Таким чином вони планують вдарити по рейтингам українського президента саме в той момент, коли ситуація вийшла з-під контролю Офісу Президента.

Як відомо, зараз в мережі масово запускають повідомлення, щоб всіх евакуйованих українців, які можуть привезти в нашу країну небезпечний вірус, Володимир Зеленський розміщував у себе вдома або ж на дачі народних депутатів в Кончі-Заспі.

Надійне джерело стверджує, що навіть після того як українців, які прибули з Ухані поселять в «санаторії» на карантин, провокації на цьому не зупиняться, а лише перейдуть на новий рівень. Попереду очікуються масові вкидання.

Існує інформація, що вже готують вкидання через кілька днів, про те, що у кого-то з українців буде підозра на коронавірус.

 

Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців!

Нагадаємо що депутат від фракції Європейська солідарність у Верховній Раді Олег Синютка назвав відправку українців з Китаю до Львова “помстою Зеленського”

Як ми уже також повідомляли літак з міста Ухань з другої спроби приземлився в Харкові – Людей, евакуйованих з Ухань на  літаку  до Харкова, пересаджують в автобуси. як повідомили на Facebook-сторінці аеропорту, відразу після цього пасажири виїдуть на Полтавщину .

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------