Протестуючі в Мінську відлупцювали та змусили втікати силовиків на автомобілі. ВІДЕО

Протестуючі в Мінську відлупцювали та змусили втікати силовиків

Білоруське міністерство внутрішніх справ опублікувало в мережі досить цікавий відеозапис. На відео знято як з мікроавтобуса, який проїжджав повз білоруських мітингарів вискочили правоохоронці в цивільному, і почали волочити до авто чоловіка.

Протестуючі в Мінську відлупцювали та змусили втікати силовиків
Протестуючі в Мінську відлупцювали та змусили втікати силовиків
 

Але учасники протестних дій не залишилися байдужими до того, що відбувається. Люди підбігли до правоохоронців, і почали їх бити. Спершу силовики спробували чинити опір, проте зрозумівши, що сили явно нерівні, вирішили накивати п’ятами, і швидко сіли в мікроавтобус.

Розлюченні активісти не зупинилися – вони почали розгойдувати «бус». В результаті водій «дав по газах», і транспортний засіб з розташованими всередині правоохоронцями втік з місця інциденту.

Після цих подій прессекретар МВС Білорусі Ольга Чемоданова заявила у своєму телеграм-каналі, що зловмисники розбили лобове скло мікроавтобуса, і пошкодили бічні частини. За даним інцидентом затримали трьох громадян – всі вони були доставлені в Ленінське РУВС білоруської столиці.

Відео МВД Беларуси

Як ми також розповідали, президент Білорусі Олександр Лукашенко, на своє день народження, знову з’явився на публіці з автоматом на території власної резиденції. В цей час біля його резиденції протестували десятки тисяч жителів Мінська. ВІДЕО