Невже і в Раді почнуть стріляти: Військовослужбовець під піджаком проніс зброю в парламент – Подробиці інциденту

Військовослужбовець під піджаком проніс зброю в парламент – Подробиці інциденту

 

 

Вчорашній день у Верховній Раді видався дуже жаркий. Народні депутати з бійками та криками намагалися прийняти новий закон про ринок землі.

До всього цього, нардепи, які хотіли зірвати засідання начебто помітили що в залі засідань присутній чоловік зі зброєю. Але як з’ясувалося пізніше “зброєю” у людини в Раді виявилася радіостанція і турнікет.

Про це розповідає видання “UkrainianWall” з посиланням на Управлінні держ охорони.

 

Військовослужбовець

 

Першим хто начебто помітив охоронця з “зброєю” зауважив позафракційний депутат Сергій Рудик:

“Я звертаюся до головуючого Ради.. Скажіть, будь ласка, хто надав наказ або дозвіл людині зі зброєю бути присутнім в залі під час спонукання народних депутатів голосувати за законопроєкт про ринок землі. У Максима Саврасова на сторінці Facebook опубліковані три фотографії цієї людини, який зайшов і вийшов з керівництвом ВР. ви вважаєте, що таким чином ви виконуєте норму регламенту і виконуєте волю українського народу? ” – заявив нардеп Рудик.

 

Військовослужбовець
Проніс зброю в парламен?

 

Користувачі соціальних мереж почали жваво обурювати такі події в парламенті:

“Це ж порушення”, “Це чиї? Вони не мають право ж заходити до сесійної зали”, “Вони не тільки з депутатів зробили блазнів, але і з парламенту хлів”.

 

Бійка у Верховній Раді – “Слуга народу” VS “Батьківщина”. 06.02.20

Проніс зброю в парламен –Джерело інформації

 

Як ми уже розповідали, учора в Харкові сталася жахлива пригода – В тролейбусі на очах пасажирів чоловік вбив хлопця через відсутність проїздного квитка