Притулу звинуватили що він обікрав товариство сліпих

Популярного Тернопільського шоумена, та кандидата від партії «Голос» в мери Києва Сергія Притулу звинувачують у піарі на сліпих.

За інформацією українських ЗМІ Притула опублікував на платформі для збору пожертвувань Patreon відео, в якому повідомив про виділення першого траншу на ремонт приміщень УТОС (Українське товариство сліпих) в сумі 8 тисяч доларів.

Притулу звинуватили що він обікрав товариство сліпих
Притулу звинуватили що він обікрав товариство сліпих

Ці гроші він зібрав з меценатів і бізнесменів, За словами представників товариства незрячих кандидат обіцяв відремонтувати душові, санвузли та житлові приміщення. У підсумку, найнята кандидатом бригада демонтувала сантехніку, обідрала стіни, стелі … та на цьому все. Якщо до «ремонту» Притули приміщення перебували в поганому стані, то тепер просто непридатні для використання.

Вартість проведених демонтажних робіт і закуплених бригадою будматеріалів фахівці оцінюють приблизно в 4 тисячі доларів. «Ніяких кошторисів і звітів нікому не надали: ні керівникам підприємства, ні громадськості. Куди тоді подівся залишок грошей незрозуміло.

“Одна справа передвиборча конкуренція, але це зовсім інша справа, що стосується сліпих людей і грошей, які збирає сам шоумен. Так що, Сергій перейшов червону лінію», – вважають ошукані представники товариства сліпих.

Про цей кричущий факт розповідає на свойому Youtube каналі блогер Ярослав Бондаренко.

Як ми розповідали раніше, кандидат в мери столиці Сергій Притула розповів про інцидент який стався із його тещею яка влаштувала ДТП. Український шоумен заявив що не хоче ніяк впливати на прокурорів та суд по даній справі: “Ні я, ні моя дружина, не чинили спроби «порішати» питання з прокурорами чи судами”. С.Притула