“Притулу обізвали медійним му*аком”: Шоумен влаштував гарячі розборки з дружиною Лещенко

“Притулу обізвали медійним му*аком”: Шоумен влаштував гарячі розборки з дружиною Лещенко

 

Відомий український шоумен Сергій Притула вступив в гарячу суперечку з дружиною нардепа Сергія Лещенка і відомою ді-джейкою Анастасією Топольською.

Артистка, яка виступає під сценічним псевдонімом Nastia, на своїй сторінці в Facebook назвала відомого шоумена і волонтера “медійним му*аком”. Телеведучий не пропустив цей момент повз своєї уваги і відповів на критику.

 

Притулу обізвали медійним

 

Справа в тому, що Топольська (дівоче прізвище Бесєдіна) встала на захист відомого дуету Анна Марія, які під час відбору на пісенний конкурс Євробачення 2019 оскандалились з темою Криму і його приналежності. Нещодавно артистів помітили на фестивалі “Нова хвиля” в Росії.

 

Притулу обізвали медійним

 

“Я тут встряла в суперечку з Максом Назаровим і мені довелося подивитися фінал відбору на Євробачення 2019. Сергій Притула, який же ви все-таки медійний му*ак. Чисто телевізійний “розвод”, тупо провокація і контент для особливо чутливих псевдо патріотів. Ось ці всі загравання з людськими долями на підставі спорідненості і сімейних зв’язків в корені перекручують поняття про сім’ю в цілому. Або ви і правда думаєте, що “я тебе порадую, я тебе вб’ю” – це формула національного успіху? Супер треш, звичайно”, – йдеться в публікації Топольської.

На що Притула відповів, що для нього почесніше звання “медійного му*ака”, ніж “дешевої шоубізнесової коллабораціоністки”

“Щоб ще розуміли різницю між “порадили” і “породили”, ціни б вам не було. За комплімент на мою адресу – спасибі, зацінили! Маю честь, коли жінки подібні вам вважають мене му*аком. А за сестер не переживайте, вони прекрасно виглядали в цьому році на фестивалі “Нова Хвиля” в Сочі. Це в тій же країні, в столиці якої ви регулярно розважали мишебратьев в той час, як вони вбивали українців на Донбасі. Зійдемося на тому, що бути медійним му*аком  почесніше, ніж бути дешевою шоубізнесовою колабораціоністкою. Бажаю добра і сімейного затишку! ” – проккоментіровал звинувачення Притула.