Після вчорашнього марафону не виключаю, що наступним президентом знову буде Зеленський. Політолог

Після вчорашнього марафону не виключаю, що наступним президентом знову буде Зеленський. Політолог

 

Володимир Зеленський феноменальний не тільки в своїй відкритості і щирості. Він в черговий раз довів, що він один. Один на всіх, один за всіх, один для всіх. Взяв удар на себе, відпрацював всі промахи команди, як в Офісі президента, так і в Кабміні, «обнулив» негатив, «обтрусився» і зробив висновки.  Про це у своєму блозі пише політолог Олександр Харебін.

 

президентом знову буде Зеленський

 

За його словами, можна з упевненістю сказати, що за підсумками вчорашнього дня сьомий президент України зобов’язаний буде зробити для себе кілька висновків.

Він буде зобов’язаний повторити те, що вчора зробив Зеленський, але тільки на іншому рівні компетентності та іншої глибині володіння порядком.

 

 

Політолог підкреслює, новий президент повинен буде зобов’язаний бути у відмінній фізичній формі і емоційній рівновазі. Наступний президент буде зобов’язаний мати команду, а не попутників.

Перевзутих кар’єристів і людей від спонсорів. Політолог підкреслює, виходячи з усього вищевикладеного можна не виключати, що наступним президентом України знову буде Володимир Зеленський.

«Володимир Олександрович, відкрийте другий конверт»: Порошенко відповів на критику Зеленського анекдотом. Відео

 

Прес-марафон Володимира Зеленського / ПОВНИЙ ЕФІР 

Зеленському зробили укол, щоб він не втратив голос і міг відповідати на прес-марафон. Відео

По матеріалах видання: replyua.net