Що відбувається? У Трампа здали нерви. Президент США розлютився і пішов з пресконференції. Відео

Президент США розлютився і пішов з пресконференції

Президент США Дональд Трамп посварився з журналістами та перервав чергову пресконференцію.

Під час спілкування з представниками ЗМІ американський лідер заявив, що США роблять більше тестів на коронавірус, ніж будь-яка інша країна. Одна з журналісток запитала, чому Трамп продовжує розповідати про кількість тестів в Сполучених Штатах, коли люди в країні продовжують вмирати. У відповідь глава Білого дому заявив, що питати про це слід не його, а Китай. Потім Трамп назвав питання «гидким», що обурило журналістку.

Президент США розлютився і пішов з пресконференції
Президент США розлютився і пішов з пресконференції
 

На наступне питання американський лідер відмовився відповідати. Він заявив, що вже викликав представника ЗМІ, який намагався його задати, проте він нібито не зреагував. Після цього Трамп перервав пресконференцію.

У квітні Трамп заявив, що вважає щоденні брифінги по боротьбі з коронавірусом марною тратою часу і звинуватив в цьому журналістів. За його словами, ЗМІ задають лише ворожі питання і потім відмовляються точно повідомляти правду і факти. «Вони отримують рекордні рейтинги, а американці не отримують нічого, крім фейкових новин. Не варто часу і зусиль!», – написав Трамп.

За останніми даними, загальне число заражених в Сполучених Штатах склало 1 344 512. Країна як і раніше займає перше місце в світі за кількістю інфікованих. Число жертв коронавірусу в США перевищило 80 тисяч, вилікувалися 216 169 осіб.

 

 Джерело

Як ми уже розповідали, нещодавно Дональд Трамп не потиснув руку Пелосі, вона порвала його промову перед всіма. Відео