Лукашенко помирає?: Президент Білорусі дуже хворий і таємно лікується в Еміратах

Президент Білорусі дуже хворий і таємно лікується в Еміратах

Журналісти світових ЗМІ гадають, що сталося з білоруським лідером

Президент Олександр Лукашенко 4 дні тому потайки вирушив лікуватися в Об’єднані Арабські Емірати.

Про це повідомили телеграм-каналу NEXTA, чоловік побажав залишитися анонімним, але відомо що це член білоруської делегації в ОАЕ. За словами високопоставленого чиновника, Лукашенко нібито прямо з аеропорту поїхав в місцеву клініку в Абу-Дабі.

 

Президент Білорусі дуже хворий
Президент Білорусі дуже хворий і таємно лікується в Еміратах

 

У VIP-відділення до президента допускають тільки місцевих лікарів, діагноз білоруського лідера зберігається в найсуворішій таємниці. Прес-служба Лукашенка між тим вдає, що Батька знаходиться в Білорусії.

Президентський кортеж нібито бачили на парковці клініки в Абу-Дабі. У цьому одному з найкращих медичних центрів в світі часто лікуються глави пострадянських країн.

За даними джерела, Лукашенко міг би лягти в спецклініку в Жданович, однак президент не довіряє білоруським лікарям і побоюється замаху на своє життя.

Новина про те, що глава Білорусі відбув на лікування в ОАЕ, негайно підхопили українські ЗМІ. Офіційного підтвердження цієї інформації немає.

Нагадаємо що нещодавно з президентом Білорусі відбувся курйоз в Києві, тоді Лукашенко назвав Україну Росією і зразу “злякався”, чи не назвав Зеленського Путіним