Жах ДНЯ: Студенти стрибали з вікон, уже загинула викладачка. В Одесі горить коледж. Відео – Фото

Студенти стрибали з вікон, загинула викладачка.

 

В Одесі горить коледж

Займання в будівлі одеського коледжу відбулося в офісному приміщенні, ймовірно, в результаті загоряння проводки, яка змінювалася п’ятдесят років тому. Про це 4 грудня повідомляє «Думська»

 

Пожар Одесса Колледж

 

«За неофіційною інформацією, причиною пожежі могла стати стара проводка, яку не змінювали з 1966 року. Займання сталося в офісному приміщенні», – йдеться в повідомленні.

Як почалася пожежа на Троїцькій?

За даними ГосЧС України, займання сталося в 10:12 на третьому поверсі 6-поверхового навчального корпусу по вулиці Троїцькій, 25. Приблизна площа пожежі – 700 м.кв. Студентів, які перебували на заняттях, почали негайно евакуювати з будівлі.

Один з очевидців повідомив, що займання сталося раптово, відразу ж пішов чорний чадний дим. Людям які перебували в будівлі було складно вибратися на вулицю через відсутність видимості.

 

Пожар Одесса Колледж
Пожар Одесса Колледж

 

В гасінні пожежі задіяні 65 рятувальників і 16 пожежних машин. Підключилися також приватні структури, які допомагають загасити полум’я, евакуювати людей і відігнати припарковані авто з-під будівлі.

Станом на 12:30 огнем були охоплені 4 з 6 поверхів. Горіла площу понад 2 тисяч квадратних метрів. Пожежникам зупинити поширення вогню не вдається, є загроза обвалення даху.

 

Відео Youtube Новости Думская


Пожар Одесса Колледж

Як ми повідомляли раніше на Херсонщині була заведена кримінальна справа на місцевих працівників військкомату, які били і намагалися примусово забрати хлопця прямо з відділення Нової Пошти