Порошенко замість походу на допит в ДБР у справі про картини відкрив виставку цих же картин. Відео

Порошенко замість походу на допит в ДБР у справі про картини відкрив виставку

 

Колишній президент України Петро Порошенко не з’явився на допит в Державне бюро розслідувань (ДБР), куди його викликали як свідка у справі про вивезення з країни 43 картин всесвітньо відомих художників. Про це інформує видання “Страна”.

 

Порошенко замість походу на допит в ДБР у справі про картини відкрив виставку
Порошенко замість походу на допит в ДБР у справі про картини відкрив виставку
 

“Сьогодні 26 травня о 11:00 подивившись”відосіки” з боку ДБР з розслідування факту таємного вивезення 43 робіт видатних світових митців, які пов’язані з Україною, я хочу сказати, що зараз ви на відкритті дуже важливої виставки”, – розповів Порошенко.

За словами колишнього президента, ідею провести виставку 43 картин відомих художників в київському музеї Івана Гончара належить його дружині Марині. У виставковому залі розміщенні роботи з особистої колекції родини Порошенка, які він збирав “за довго до війни, щоб повернути Україні те, що належить їй по праву”.

Крім того, Порошенко висловив подяку правоохоронним органам, які прискорили процес створення цієї виставки відкриттям справи.

Під кожною картиною розміщені оригінали митних декларацій, які підтверджують справжність картин.

“Найціннішими експонатами будуть ці документи – оригінали митних декларацій за всіма картинами, перелік цих робіт і платіжне доручення на оплату цих робіт, яка була здійснена з мого особистого фонду після оплати всіх необхідних податків державі”, – розповів експрезидент.

За його словами, після завершення карантину, картини залишаться в музеї та всі охочі зможуть безкоштовно з ними ознайомитися.

 

 

Як ми уже сьогодні розповідали, міський голова Дніпра Борис Філатов заявив, що його прізвисько в мережі як “Борис-могильщик” зараз може використовуватися як ніколи до речі, оскільки він збирається «поховати» всіх своїх конкурентів в перегонах за крісло мера на місцевих виборах.