“На, с*ка, подавись!”: Порошенко відповів анекдотом на претензію Гордона про Липецьку фабрику

“На, с*ка, подавись!”: Порошенко відповів анекдотом на претензію Гордона про Липецьку фабрику

 

Минулий президент України Петро Порошенко та український журналіст Дмитро Гордон влаштували перепалку в прямому ефірі через Липецьку кондитерську фабрику Roshen.

 

Порошенко відповів анекдотом
Порошенко відповів анекдотом на претензію Гордона про Липецьку фабрику
 

 

Це відбулося учора, 4 жовтня, в студії Савіка Шустера на програмі “Свобода слова” що виходить на телеканалі Україна.

“Я вважаю вас одним з найбільш підготовлених українських політиків … Але, у мене до вас є особисті претензії, і я хочу сказати це вам прямо в очі. Я через вас став циніком”, – промовив Дмитро Гордон перед мікрофоном, звертаючись до екс-президента України Петра Порошенка.

   Так чому Ви, коли Україна була в крові, коли вели ці переговори, коли Путін наступав, коли ні одного дня не було спокійного … чому Ви не продали цю прокляту липецьку фабрику? Чому Ви не сказали Путіну: “На, подавись, с*ка, цією фабрикою!” – емоційно запитав Гордон.

 

   Після такого запитання Порошенка підійшов до іншого мікрофону і заявив:

   “Друзі, у нас є такий анекдот про двох українців. Кажуть: скільки ти готовий віддати для держави? Мільйон готовий віддати? – Готовий. Віллу готовий віддати? – Готовий. А порося? – А порося не готовий. Чому? – Тому що воно у мене є”.

Уже після цього Порошенко почав розповідати, що фабрику “Roshen” на території Росії закрито ще у 2016 році.

   “Спроби продати її по будь-якій ціні приймалося відразу”, – заявив політик, також додавши, що спроба була безуспішною і на фабрику в решті наложили арешт, щоб на далі тиснути на нього, як на президента.

 

Відео Youtube Shuster online

По матеріалах видання: obozrevatel