Порошенко відпочиваючи втік від журналістів на Галапагоських островах. Відео

Порошенко відпочиваючи втік від журналістів на Галапагоських островах. СМИ

Експрезидент України Петро Порошенко терміново покинув борт яхти на Галапагоських островах після того, як журналісти оприлюднили відомості про його відпочинок в Еквадорі. Про це повідомляє Telegram-канал «Картковий Офіс».

Порошенко відпочиваючи втік від журналістів
Порошенко відпочиваючи втік від журналістів
 

«Після нашої публікації про відпочинок родини Порошенків на яхті Archimedes всі учасники відпочинку серед ночі терміново покинули борт, а прессекретар Петра Олексійовича Володимир Горковенко витратив майже $ 1,5 тис. на те, щоб розмістити на сайті «Обозреватель» та ще п’яти смітниках «новин» про те, що відпочинок Порошенко на яхті нібито фейк», – зазначено в повідомленні.

Порошенко відпочиваючи втік від журналістів

За даними каналу, місцеві журналісти зафіксували всіх членів родини Порошенків в аеропорту міста Гуаякіль перед посадкою в літак.

Політик з сім’єю відпочивав в Еквадорі на яхті, оренда якої коштує близько $ 350 тис. На місяць, відзначили журналісти.

Також повідомляється, що літак, яким сім’я вилетіла з Еквадору, замість Гуаякиля повинен був летіти в Амстердам через Панаму, але через годину після зльоту з аеропорту Кіто рішення змінили. Посадку в місті аргументували «терміновою необхідністю дезінфекції борту», зазначив канал.

«Перед тим, як завантажитися в літак, сім’я Порошенко ретельно вивчила цукерково-шоколадний асортимент еквадорського duty free. І як невеликий штрих, в побуті спілкування сім’ї проходить російською мовою», – повідомили журналісти.

Джерело