Поки матері загиблих курсантів плакали, Порошенко в центрі Києва відгуляв свій 55-річний ювілей. ВІДЕО

Порошенко в центрі Києва відгуляв свій 55-річний ювілей

Ексгарант Петро Порошенко позавчора, 26 вересня, пишно відсвяткував своє 55-річчя в престижному ресторані, розташованому в самому центрі Києва. Про це розповідає видання “Replyua.net”.

Порошенко в центрі Києва відгуляв свій 55-річний ювілей
Порошенко в центрі Києва відгуляв свій 55-річний ювілей
 

Відзначається, що минула субота в нашій країні була оголошена днем жалоби за загиблими курсантами та офіцерами Харківського університету Повітряних Сил ЗСУ ім. Кожедуба, але це зовсім не завадило лідеру «Європейської солідарності» голосно і весело відгуляти свій день народження.

«З днем народження, Петро Олексійович! Ганьба Вам! Вранці пост на своїй офіційній сторінці ви про нашу скорботу і співчуття, а ввечері музика, алкоголь і салют. Кожен раз, коли ми думаємо, що ви вже показали себе у всій красі, вам вдається впасти ще нижче в очах українців!», – пише Олександра Мазур на сторінці політика.

А тим часом очевидці кажуть, що охорона ресторану не пускала відвідувачів до ВІП зали ресторану. Там пояснили, що у відповідному залі відбувається спец обслуговування чиновника, але на питання про Петра Порошенка категорично відповідали, що його немає в приміщенні.

Після закінчення деякого часу біля входу в заклад, де і відбулося святкування, з’явився Юрій Федоров, глава експрезидента. Цим він підтвердив факт святкування Петра Порошенка дня народження в ресторані «Not only fish».

 Відео Vinnytsia Today

Як ми також розповідали, в день жалоби за загиблими в авіакатастрофі АН-62, Черкаський осередок партії «Батьківщина» влаштував святковий концерт. «Сцена, концерт, солодка вата, шашличок … Соромно і гидко. Страшно за майбутнє” пишуть користувачі у соціальних мережах. ВІДЕО