«Просто «вибухнув» в студії»: Порошенко підняв крик в прямому ефірі через Мінські угоди. Відео

 

 

«Просто «вибухнув» в студії»: Порошенко підняв крик в прямому ефірі через Мінські угоди

Колишній глава української держави Петро Порошенко в ході ефіру телевізійної програми «Свобода слова з Савіком Шустером» в п’ятницю, четвертого жовтня, буквально «вибухнув» в результаті звинувачень.

Порошенко підняв крик
Порошенко підняв крик в прямому ефірі через Мінські угоди

Екс-президента звинуватили в тому, що досягнуті в Мінську угоди є неефективними. Йшлося про тих домовленостях, які були підписані під час його президентства, про що інформує replyua.net.

Таким чином, п’ятий президент України заявив: «Вам Мінські угоди не подобаються? Петро Порошенко вже шість місяців, як не є президентом. Ось візьміть, і запропонуйте інші. Що ж ви чекаєте скільки часу? Дайте інший документ. Дайте інший план звільнення».

При цьому він продовжив: «Ви мені дорікали будапештських форматом, бухарестським форматом, стамбульським, лондонським і іншими форматами … А чому ж тоді зараз ми будуємо мир на базі Мінських угод? Чому санкції світ застосовує? Чому світова коаліція і міжнародна допомога теж на базі Мінських угод? ». Наостанок розгніваний колишній президент додав: «Зробіть щось краще, ніж зробив я, а потім спробуйте покритикуйте».

Відео Youtube Shuster online

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   "Показати тобі кадри вбитих дітей? Чого боїшся? Чого тікаєш?": Українці піймали Ольгу Бузову в дорогому готелі Швейцарії. ВІДЕО