“Ми йдемо захищати Україну від вірусу «Зе-19»: Порошенко обізвав хворими 73% виборців України. ВІДЕО

“Ми йдемо захищати Україну від вірусу «Зе-19»: Порошенко обізвав хворими 73% виборців України

Експрезидент України Петро Порошенко, виступаючи на з’їзді своєї партії «Європейська солідарність», назвав головну мету своєї політичної сили на майбутніх місцевих виборах. За його словами, партія налаштована тільки на перемогу.

Порошенко обізвав хворими 73% населення України
Порошенко обізвав хворими 73% населення України
 

Порошенко також подякував українцям за довіру, нагадавши, що рейтинг «Європейської солідарності» начебто продовжує рости, тоді як популярність «Слуги народу» поступово знижується.

П’ятий президент підкреслив, що на місцеві вибори його політична сила йде для того, щоб перемагати та захистити Україну від вірусу «Зе-19».

Також Порошенко заявив, що країна сьогодні начебто потребує захисту від “безвідповідальності та некомпетентності” діючої влади. На словах ці люди декларують продовження курсу на вступ до Європейського союзу і до Північноатлантичного альянсу, проте на ділі ми бачимо навіть не тупцювання на місці.

Якщо говорити про європейську та євроатлантичну інтеграцію, то тут більш доречним буде визначення «повзучий реверс», оскільки країна поступово “сповзає” в зону впливу Кремля.

Джерело

Як ми також розповідали, експрезидент Петро Порошенко вирішив потролити Володимира Зеленського, але нарвався на критику в соцмережах та про свої досягнення в минулому чомусь забув та мовчить.