«Що жир видавлює мозок?». “Порохоботи” почали гадити на Сивохо, який заявив про войовничу меншість в Україні

«Що жир видавлює мозок?». “Порохоботи” почали гадити на Сивохо, який заявив про войовничу меншість в Україні

 

В соціальних мережах прихильники старої влади негативно сприйняли заяву радника глави Ради національної безпеки і оборони України Сергія Сивохо про те, що Україна потребує єдності, якій перешкоджає войовнича меншість, яка не бажає встановлення миру в країні.

«Ви знаєте, що почалося розведення сил в Золотому. Це маленький крок, але в правильному напрямку. Більшість українців хочуть саме цього, але войовнича меншість продовжує диктувати стару обридлу політику. Ось чому ми вже працюємо над створенням Національної платформи примирення і єдності», – заявив він.

 

 

Сивохо зазначив, що людей, які живуть в Донбасі, необхідно навчитися прощати і розуміти. Також він порадив не випробовувати терпіння президента України Володимира Зеленського, оскільки він намагається налаштувати всіх українців на одну хвилю, а не поставити на місце «сильною рукою».

«Поставити всіх на місце” сильною рукою”- це найпростіший шлях. Найскладніше – налаштувати серця і голови всіх українців на єдину хвилю заради єдності нашої країни. Повірте, краще не випробовувати ступінь терпіння і миролюбства президента, я давно його знаю», – зазначив радник секретаря РНБО.

Сказане Сергієм Сивохо призвело певну кількість користувачів в стан справжнього сказу. У соціальних мережах на радника глави РНБО посипалися найдобірніші образи.

«Значить” войовниче меншість? “Тобто ті, хто п’ять з половиною років прикривав ж * пу Сивохи, поки він в тилу відсиджувався? До речі, чому в Києві тусувався, а не в окупованому Донецьку? Там же всі свої? Миролюбні буряти, які дуже … дуже, дуже хочуть миру, на відміну від войовничої меншини! », – написав у Facebook Олексій Петров.

«Туша», – додала Лариса Баранова.

«Жир видавлює мозок», – зазначила Людмила Белоновскій.

«Пі * арастіческій шматок говорить сала», – вважає Валерій Подорожний.

«Нехай йде проспиться, алконавт», – прокоментувала Ірина Ганчік.

«Ось же гад! А де ти все 5 років війни відсиджувався? Понавилазіло щури прокляті! Ненавиджу!», – заявила Лора стативами.

«Ах же ж тварюка! Примирення! Так моя рідна тітка живе в Донецьку, її син, хрещений моєї дочки. У моєї мами велика сім’я, практично всі за мир, дружбу, кримнаш, домбасята улюблені. А кримчани (стовідсоткові українці) раптом вирішили, хочеться померти на батьківщині, в московитів. Здихає, нема вопросам! Домбасята безсоромно бажають смерті мені і моїй родині, але за пенсією їздять в мою Україну, а хресний (лікар!) Обіцяє, що московити танчики розчавлять нас на Хрещатику! Це з ними я повинна миритися ?? Це я повинна полюбити цих у ** ков ??? Це я погана, Батьківщиною не торгують і дочок в США відправляла. А вони все дорогу моталися в Європу на шопінг, по морях ні Криму (Ненавиджу !!!! », – вибухнула істеричним опусом якась Руся Извекова.

«Партія Зелених регіонів, бл ** ь! І лохторат, напевно,% на 80 перетинається », – обурюється Жанлука П’яццо.

Нагадаємо, раніше Сергій Сивохо заявив , що Україна зобов’язана виплачувати пенсії своїм громадянам, що живуть на тимчасово непідконтрольною території.