ЖАХ! Під Дніпром, прямо в автобусі на очах дітей помер шкільний шофер — Діти шоковані ридали. Відео

Під Дніпром, прямо в автобусі на очах дітей помер шкільний шофер

 

 

Дуже страшна трагедія сталася в місті Кам’янське, що під Дніпром. 3 лютого водій автобуса, який перевозив школярів, помер під час руху на одній з вулиць міста. Про це повідомляє телеграм-канал Україна Зараз.

Під час цієї події в автобусі перебувало понад 20 дітей,, які прямували в басейн. Запис з місця пригоди було вилучено з камер спостереження, встановлених на дорозі.

 

помер шкільний шофер
Під Дніпром помер шкільний шофер
 

 

На відео добре видно, як шкільний автобус “Еталон” на повному ходу починає виляти по дорозі, перетинає трамвайні колії, з’їжджає на узбіччя і в підсумку врізається в залізний паркан, зваливши частина конструкції і ліхтарний стовп.

Під час руху з транспортного засобу находу випала дівчинка, яка швидко зорієнтувалася і пішла з проїжджої частини.

 

Під Дніпром помер шкільний шофер

 

Причиною аварії стала неочікувана смерть 68-річного водія. Існують припущення, що у чоловіка стався серцевий напад або інсульт.

Діти зовсім не постраждали, якщо не враховувати що всі були шоковані і заплакані. Після зіткнення шкільного автобуса з парканом і його зупинки до автобусу поспішили пішоходи, які негайно стали допомагати дітям покинути транспортний засіб.

 

Відео Youtube dnepronet

Джерело інформації


Як ми уже повідомляли колишня депутатка Верховної Ради Надія Савченко в ефірі телеканалу ZIK звинуватила президента України Володимира Зеленського в тому, що він не виконує передвиборні обіцянки.