Поліція тримає, Волошин б’є: з’явилось відео сутички ветеранів АТО та облитого зеленкою нардепа

Відео сутички ветеранів АТО та облитого зеленкою нардепа

Під стінами Верховної Ради облили зеленкою депутата Олега Волошина, члена фракції ОПЗЖ. Після цього групу з трьох активістів затримали, а сам депутат підбіг до свого кривдника і вдарив його в обличчя. Про це розповідає видання “UkrainianWall”.

Відео сутички ветеранів АТО та облитого зеленкою нардепа
Відео сутички ветеранів АТО та облитого зеленкою нардепа
 

Крім нардепа Волошина, зеленка потрапила на ще кількох людей під будівлею парламенту. Як розповіли нападники на депутата, вони – учасники антитерористичної операції на Сході України.

Приводом для «перформансу» стала недавня заява Олега Волошина про те, що в Україні давно немає суверенітету, а сама країна перебуває під зовнішнім управлінням. Крім того, Волошин звинуватив фракцію «Евросолідарності» в здачі Криму без бою.

Після нападу, Волошин вступив у перепалку з громадянами, які облили його зеленкою. Так, за словами активістів, проведена акція – «привіт депутату за суверенну Україну». Вони звинуватили Волошина в тому, що він «за Росію», водночас сам депутат заявив, що «суверенітет країни давно проданий МВФ і Соросу».

Відео Pavlovsky News

А головна новина дня, про яку ми уже повідомляли, це захват терористом автобуса із заложниками в Луцьку.  За останніми повідомленнями правоохоронців  нападник озброєний автоматичною зброєю та вибухівкою, в автобусі крім нього понад 10 заложників.

Також нападник на автобус вісунув свої умови Арсену Авакову, Петру Порошенку та президенту України Володимиру Зеленському.