Поліція Києва затримала півсотні повій і сутенера

У Києві правоохоронці викрили незаконну “фірму”, яка займалася наданням сексуальних послуг. Про це повідомляє видання “Страна” з посиланням на прес-службу поліції Києва.

Поліція Києва затримала
Поліція Києва затримала півсотні повій і сутенера

Цією мережею борделів завідувала жінка по кличці “Рената” і її співмешканець. У них в штаті було близько 20 осіб, серед них диспетчери, які брали дзвінки від клієнтів на рекламні номери і забезпечували роботу сайту, адміністратори на точках, де працювали повії, водії-таксисти, які перевозили дівчат на певні адреси та забезпечували охорону повій в разі виникнення конфліктних ситуацій з клієнтом.

Підбором кадрів займався чоловік на прізвисько Тимур. Він набирав повій, встановлював їх зарплату і звітував про все керівництву. Вартість послуг повій в цій мережі борделів варіювалася від 800 до 3 тисяч гривень на годину. За оперативними даними щоденний грошовий оборот коштів склав близько 70-100 тисяч гривень.

Поліція Києва затримала

У ніч на 4 жовтня правоохоронці провели 22 санкціонованих обшуки за місцями утримання притонів, де надавалися сексуальні послуги. У дев’яти салонах, розташованих в центрі міста Києва, знаходилося 50 повій і 8 адміністраторів. Затримано 6 операторів, які приймають дзвінки на рекламні номера і здійснювали листування з потенційними клієнтами.

Також проведено обшуки за місцем проживання фігурантів, причетних до скоєння злочину. В ході проведення обшуків затримано організаторів, виявлена ​​і вилучена документація, графіки чергувань, прайси, візитки, мобільні телефони. Поліція вилучила кошти в національній та іноземній валюті, отримані злочинним шляхом.

Кримінальне провадження розслідується за ч. 3 ст. 303 (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України. Вирішується питання повідомлення про підозру зазначеним особам у вчиненні кримінального правопорушення.

Відео Youtube Поліція Київщини

 

«Просто «вибухнув» в студії»: Порошенко підняв крик в прямому ефірі через Мінські угоди. Відео